Podziękowanie za głosy !

  • Drukuj

Podziękowanie za głosy !

Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim, którzy wsparli mnie w jakikolwiek sposób podczas trwania plebiscytu na „Osobowość roku 2018” organizowanego przez gazetę „Głos Szczeciński”. W szczególny sposób dziękuje moim koleżankom z pracy, które zauważyły moją pracę i nominowały mnie do tego plebiscytu. Dziękuję dyrekcji Bajkowego Przedszkola Miejskiego za wsparcie i motywację do działania. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim rodzicom i pracownikom Bajkowego Przedszkola Miejskiego za dobre słowa i niesamowitą ilość głosów, które na mnie oddali. I na koniec, ale również serdecznie dziękuję moim rodzicom i całej rodzinie, którzy walczyli do samego końca:). Mam nadzieję, że to ogromne wyróżnienie, które mnie spotkało w pozytywny sposób wpłynie na moją dalszą pracę i wszelkie działania na rzecz dzieci.

Maria Lejman