Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Zimowa Olimpiada dla najmłodszych

Zimowa Olimpiada dla najmłodszych

olimp 1W środę 20.02.2019r. w sali ,,Biedronek" odbyła się Zimowa Olimpiada Przedszkolaków. Wzięły w niej udział dzieci 3 i 4 - letnie z naszego przedszkola. Olimpiada rozpoczęła się barwnym przemarszem w rytm muzyki. Po przywitaniu gości, w sztafecie dzieci z każdej z grup zapłonął znicz olimpijski, zawieszono flagę olimpijską. Następnie mali sportowcy złożyli ślubowanie. Nie zabrakło tez rozgrzewki przy muzyce, czyli przygotowania organizmu dzieci do wysiłku. Przed rozpoczęciem zawodów dzieci z grupy ,,Biedronki" wykonały ,,Taniec kół olimpijskich" i ,,Taniec z pomponami" czym uświetniły te zawody. Rywalizacja sportowa przebiegała w następujących konkurencjach: slalom, tor przeszkód, bieg, rzut do celu. Czas między konkurencjami upływał na śpiewaniu zimowych piosenek i przygotowanych okrzyków poszczególnych grup. Nie zabrakło też trudnych pytań dla pań z tematu ,,Olimpiada". Po zakończeniu zmagań sportowych na zawodników czekały medale. Należy pochwalić niesamowite zaangażowanie zawodników podczas wyścigów. Dzieci były bardzo dobrze przygotowane przez swoje panie, które dopingowały przedszkolaków, aby jak najszybciej pokonały dystans i dotarły do mety. Specjalnymi gośćmi naszej olimpiady byli uczniowie trzeciej klasy gimnazjum im. Janusza Korczaka w Chojnie Daniel Gibowski i Karolina Iwaniak, którzy od kilku lat ćwiczą karate. Opowiedzieli o swoich osiągnięciach i zaprezentowali specjalny pokaz dla przedszkolaków. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Mamy nadzieję, że wszystkim uczestnikom olimpiada sprawiła wiele radości.

I. Podyma
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.