Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Kobiet w przedszkolu

Dzień Kobiet w przedszkolu

bukietDnia 8.03.2019r. grupa Krasnale oraz chór "Śpiewające gwiazdki" przygotowały dla pracowników przedszkola oraz swoich najbliższych kobiet piękne przedstawienie z okazji Dnia Kobiet. Podczas występu dzieci mówiły wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, a na dodatek były przebrane na kobiety z różnych okresów historii i subkultur. Były damy i księżniczki, dziewczyny z lat 60-tych, dziewczyny disco i rock. Panowie byli ubrani w stroje galowe, co bardzo podobało się całej żeńskiej publiczności. Na popołudniowym występie było tak dużo gości, że ponad połowa pań musiała mieć miejsce stojące. Dzieci dużo ćwiczyły dzięki czemu występ było oszałamiający,

M. Lejman
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.