Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Międzynarodowy Dzień Książki w Stokrotkach

Międzynarodowy Dzień Książki w Stokrotkach

kasi- ksi2 kwietnia, jak co roku przypada Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Grupa „Stokrotki” nie zapomniała o tak ważnym wydarzeniu i z tej okazji zaprosiła do swojego przedszkola uczniów kl. I S. P. nr 2 w Chojnie. Na dobry początek przedszkolaki i pierwszaki recytowały wybrane wiersze. Przedszkolaki przyniosły tego dnia do przedszkola swoje ulubione książki i z ogromną radością zaprezentowały je starszym kolegom i koleżankom. Dzieci poznały budowę książki oraz zapoznały się z etapami jej powstania. Brały udział w quizach i zabawach, które sprawdziły ich wiedzę o książkach oraz utrwaliły postawę szacunku do książek. Na koniec spotkania wykonały pracę plastyczną, zakładki do książek. Wydarzenie to dostarczyło dzieciom wiele radości i miłych wrażeń. Bardzo dziękujemy Pani Monice Kowalczyk oraz pierwszakom za wizytę w naszym przedszkolu i poświęcony czas.

E. Kozłowska

II Przedszkolny Konkurs Recytatorski

II Przedszkolny Konkurs Recytatorski

rekrutacja27 marca 2019r. odbył się II Przedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Polscy poeci dzieciom” dla dzieci 5 i 6- letnich. Wzięły w nim udział dzieci z grup: Stokrotki, Smerfy, Pszczółki oraz Krasnale.

Czytaj więcej: II Przedszkolny Konkurs Recytatorski

Dzień Kobiet w przedszkolu

Dzień Kobiet w przedszkolu

bukietDnia 8.03.2019r. grupa Krasnale oraz chór "Śpiewające gwiazdki" przygotowały dla pracowników przedszkola oraz swoich najbliższych kobiet piękne przedstawienie z okazji Dnia Kobiet. Podczas występu dzieci mówiły wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, a na dodatek były przebrane na kobiety z różnych okresów historii i subkultur.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet w przedszkolu

Pierwszy Dzień Wiosny 2019

Pierwszy Dzień Wiosny

WIOSNAW czwartek, 21 marca 2019r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego święta, dzień wcześniej dzieci z grupy Muchomorki i Misie przygotowały przedstawienie pt. ,,Wiosenne porządki’’.

Czytaj więcej: Pierwszy Dzień Wiosny 2019

Zdrowe zęby – ważna rzecz

Zdrowe zęby – ważna rzecz

ząbek„Aby zdrowy uśmiech mieć, trzeba tylko chcieć" to projekt Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, którego celem jest promowanie wiedzy o zapobieganiu próchnicy. W tym projekcie nie mogło zabraknąć i naszego przedszkola.

Czytaj więcej: Zdrowe zęby – ważna rzecz
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.