Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Przegląd kolęd i pastorałek 2019

Przegląd kolęd i pastorałek

ew -nuDnia 25-go stycznia 2019r. w sali Krasnali, po raz kolejny odbył się przegląd kolęd i pastorałek. Celem tego konkursu było promowanie talentów muzycznych wśród dzieci, kształtowanie wrażliwości na piękno polskich kolęd i pastorałek. popularyzowanie polskich tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz wprowadzanie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności artystycznych.

Czytaj więcej: Przegląd kolęd i pastorałek 2019

Święto Babci i Dziadka w grupie VI Biedronki

Święto Babci i Dziadka w Biedronkach            

maryyyDzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w kalendarzu, dlatego dzieci z grupy VI ,,Biedronki" przygotowały dla swoich babć i dziadków niespodziankę. Podczas występów 25 stycznia 2019r. śpiewały piosenki, recytowały wiersze, a także tańczyły do zimowych przebojów.

Czytaj więcej: Święto Babci i Dziadka w grupie VI Biedronki

Spotkanie z babcią i dziadziusiem w Żabkach

Spotkanie z babcią i dziadkiem w Żabkach

babunia i dziadzioMaluszki z grupy „Żabki” 24.01.2019r. uroczyście obchodziły Dzień Babci i Dziadka. Z wielką radością przywitały oczekiwanych gości.

Czytaj więcej: Spotkanie z babcią i dziadziusiem w Żabkach

Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

moniaZasady bezpiecznej zabawy, nie tylko podczas ferii, ale na co dzień są bardzo ważnym zagadnieniem, które warto często przypominać. Dlatego też w piątek, 25.01.2019 r. do dzieci z grupy Misie i Muchomorki zawitał ważny gość z chojeńskiej Policji. Pan policjant przeprowadził z dziećmi pogadankę pod hasłem „Bezpieczne ferie zimowe”. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak bezpiecznie zachować się w domu i w przedszkolu oraz poza domem w czasie ferii zimowych. Przypomniał też dzieciom jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz o konieczności noszenia odblasków. W trakcie ferii pogoda sprzyja zabawom na śniegu i lodzie, dlatego nasz gość rozmawiając z dziećmi ostrzegał, aby nie wchodziły na zamarzniętą taflę stawu, rzeki czy jeziora uświadamiając konsekwencje takich zabaw. Przypomniał również, aby nie zjeżdżały ze stromych górek czy skarp usytuowanych w pobliżu tras komunikacyjnych. Dzieci aktywnie brały udział w spotkaniu oraz chętnie odpowiadały na pytania. Dostały także elementy odblaskowe do korzystania podczas popołudniowych wyjść na świeże powietrze. Dziękujemy za pouczającą wizytę.

K. Figórek

Święto Babci i Dziadka w grupie Stokrotki

Święto Babci i Dziadka w Stokrotkach            

jolkaW dniu 23.01.2019r. w grupie „Stokrotki” odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci przygotowały program artystyczny: recytowały wiersze, tańczyły oraz śpiewały piosenki przypominające dziadkom lata młodości.

Czytaj więcej: Święto Babci i Dziadka w grupie Stokrotki
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.