Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

PRZEDSZKOLACZKI NIOSĄ POMOC DLA

SZLACHETNEJ PACZKI !prezent

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka”.

 

W tym roku wybraliśmy rodzinę Pani Joanny

 

Pani Joanna (50 l.) wychowuje trójkę dzieci: Filipa (17 l.), Patryka (13 l.) i Agatę (11 l.). Kilka lat wcześniej pani Joannie żyło się bardzo dobrze. Mąż pracował, przynosił pieniądze do domu. W pewnym etapie ich wspólnego życia mąż zaczął się nad nią znęcać, co skutkowało rozpadem ich małżeństwa. Teraz mieszka wraz z trójką dzieci - mąż ma zakaz zbliżania się do niej. Rodzina utrzymuje się z zasiłku rodzinnego oraz 500+. Po odjęciu rachunków bieżących dochód na jednego członka rodziny wynosi 393 zł. Rodzina Pani Joanny jest bardzo kochająca. Wzajemnie sobie pomagają i są otwarci w okazywaniu uczuć. Uwielbiają spędzać razem czas, chodzą na wspólne spacery, grają w gry planszowe. Pani Joanna lubi wykonywać prace manualne. W wolnej chwili się tym zajmuje. Najważniejszą potrzebą rodziny jest kuchenka, która jest w tragicznym stanie. Rodzina nie może sobie pozwolić na jej zakup. Przydadzą się również żywność i chemia. Zakup żywności pochłania znaczną część dochodu rodziny.

 

Listę rzeczy, których potrzebuje rodzina znajdą Państwo na plakatach umieszczonych w naszej szatni oraz poniżej.

ŻYWNOŚĆ TRWAŁA

Herbata, Kasza, Cukier, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej, Konserwy rybne, Ryż, Mąka, Dżem, Warzywa w puszkach

ŚRODKI CZYSTOŚCI

Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący, Pasta do zębów, płyn do płukania, Płyny czyszczące, Szampon, Szczoteczka do zębów

ODZIEŻ, OBUWIE

Odzież

Filip: Kurtka, bluza przejściowe, Rozmiar: M, szczupły, czarna

Patryk: Kurtka, bluza przejściowe, Rozmiar: M, szczupły, czarna

Agata: Kurtka, bluza przejściowe, Rozmiar: 170/176, szczupła, róż

 

Obuwie

Filip: zimowe trapery, Rozmiar: 41, Uwagi: czarne

Patryk: zimowe trapery Rozmiar: 43, Uwagi: czarne

Agata: kozaki, Rozmiar: 39, Uwagi: czarne

WYPOSAŻENIE MIESZKANIA

Kołdra, Koc, Ręczniki, Pościel (poszwy, prześcieradła), Poduszka

BRAKUJĄCE SPRZĘTY

kuchenka gazowo - elektryczna

SPECJALNE UPOMINKI

Agata-zestaw plastyczny i książki.

Patryk-zestaw kluczy do majsterkowania.

Filip-kosmetyki.

Pani Joanna-kosmetyki.

INNE POTRZEBY

Opał

 

Rzeczy, które podarujemy rodzinie powinny być dla niej prezentem. Nie muszą być one nowe, a jeśli są używane – niech będą zadbane. Paczka przygotowywana jest z myślą o drugim człowieku – jest jak prezent. Przygotujmy paczkę tak, by podniosła poczucie własnej wartości u obdarowanych przez Ciebie osób.

Razem zmieniamy świat na lepsze!

Koordynatorzy: Anna Koksanowicz, Anna Skiba

Wszelkich informacji udzielimy również pod nr tel. 697 728 323

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.