Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Plebiscyt Głosu Szczecińskiego

z udziałem naszego nauczyciela

Maria Lejman, nauczyciel w Bajkowym Przedszkolu Miejskim w Chojnie bierze udział w plebiscycie Głosu Szczecińskiego „Osobowość Roku 2018” w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA. Zapraszamy do głosowania na www.gs24.pl/osobowosc

Maria Lejman nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca w oddziale integracyjnym w grupie III „Krasnale”. Ukończyła studia licencjackie na Collegium Balticum na kierunku Edukacja przedszkolna, a dwa lata później otrzymała tytuł magistra na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. W Bajkowym Przedszkolu Miejskim w Chojnie pracuje od 9 lat. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła wiele kursów i szkoleń (m.in. Kinezjologia edukacyjna I i II stopnia, kurs pedagogiki Marii Montessori – 90h). Ukończyła również studia podyplomowe Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Obecnie studiuje Integracje sensoryczną. Pani Marysia jest osobą odpowiedzialną, konsekwentną, wesołą, pomysłową, aktywna, umiejąca słuchać i umiejąca ciekawie opowiadać nawet o zwykłych sprawach tak, że dzieci słuchają z otwartymi buziami. To właśnie Marysia Lejman 5 lat temu postanowiła zorganizować pierwszy koncert charytatywny, który był tylko początkiem. W tym roku odbył się piąty koncert. Dzięki pięknej inicjatywie pani Marysi oraz zaangażowaniu i pomocy wielu osób kolejne dziecko otrzymało fundusze na rehabilitację.

Zachęcamy jeszcze raz wszystkich do głosowania

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.