Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Przegląd kolęd i pastorałek

ew -nuDnia 25-go stycznia 2019r. w sali Krasnali, po raz kolejny odbył się przegląd kolęd i pastorałek. Celem tego konkursu było promowanie talentów muzycznych wśród dzieci, kształtowanie wrażliwości na piękno polskich kolęd i pastorałek. popularyzowanie polskich tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz wprowadzanie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności artystycznych. Po przywitaniu przedszkolaków głos zabrały dzieci z grupy Krasnale, które zaprezentowały wierszyki o kolędach. Następnie każda grupa przedszkolaków zaśpiewała wybraną przez siebie kolędę czy też pastorałkę. Zrobiło się bardzo świątecznie tym bardziej, że mogliśmy posłuchać takich utworów, jak: ,,Przybieżeli do Betlejem”, ,,Święta, rodzina i my”, ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki”, czy pastorałkę o szalonej bombce. Wszystkie wykonania zostały nagrodzone gromkimi brawami, ciężko było wyłonić najlepszych, więc wszystkie dzieci otrzymały w nagrodę zbiory bajek polskich.

E. Myszogląd

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.