Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Podziękowanie za głosy !

Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim, którzy wsparli mnie w jakikolwiek sposób podczas trwania plebiscytu na „Osobowość roku 2018” organizowanego przez gazetę „Głos Szczeciński”. W szczególny sposób dziękuje moim koleżankom z pracy, które zauważyły moją pracę i nominowały mnie do tego plebiscytu. Dziękuję dyrekcji Bajkowego Przedszkola Miejskiego za wsparcie i motywację do działania. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim rodzicom i pracownikom Bajkowego Przedszkola Miejskiego za dobre słowa i niesamowitą ilość głosów, które na mnie oddali. I na koniec, ale również serdecznie dziękuję moim rodzicom i całej rodzinie, którzy walczyli do samego końca:). Mam nadzieję, że to ogromne wyróżnienie, które mnie spotkało w pozytywny sposób wpłynie na moją dalszą pracę i wszelkie działania na rzecz dzieci.

Maria Lejman

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.