Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Pierwszy Dzień Wiosny

WIOSNAW czwartek, 21 marca 2019r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego święta, dzień wcześniej dzieci z grupy Muchomorki i Misie przygotowały przedstawienie pt. ,,Wiosenne porządki’’. Mali artyści wystąpili przed kolegami z innych grup oraz przed rodzicami – co, mimo wielkiej tremy, sprawiło im ogromną przyjemność. Następnego dnia uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zabaw i śpiewu wspólnie z niecodziennymi gośćmi: Panią Wiosną i Panem Bałwanem. Następnie dzieci przeszły ulicami miasta śpiewając wiosenne piosenki. Wspólne świętowanie zakończyło się ogniskiem i spaleniem przygotowanych przez dzieci Marzann. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji teatrzyku i pochodu, za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci. Dziękujemy również strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie za zorganizowanie ogniska, a policjantom z Komisariatu Policji w Chojnie za eskortę pochodu. Podziękowania kierujemy także do księdza Stanisława Rębelińskiego z Parafii p.w. Świętego Krzyża w Nawodnej za wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

K. Figórek

J. Zalewska

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.