Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Pani pszczelarz w Pszczółkach

Pszczelarz24 maja 2019 roku dzieci z grupy Pszczółki odwiedził bardzo ciekawy gość… odwiedziła nas Pani która, jest pszczelarzem i ma swoją własną pasiekę. Pani opowiedziała dzieciom o życiu pszczół, o tym jak pszczoły zbierają pyłek z kwiatów, czym się żywią oraz co produkują. Opowiedziała również jak powstaje miód i z czego pszczoły go wytwarzają. Dzieci miały okazję obserwować rój pszczół w przenośnym szklanym ulu, dzieci odnalazły królową, trutnia oraz pszczoły robotnice.   Mogliśmy też z bliska obejrzeć akcesoria potrzebne w pracy pszczelarza takie jak: podkurzacz, kombinezon i specjalny kapelusz. Dziękujemy Pani pszczelarz za bardzo ciekawą lekcję oraz słodkie niespodzianki, a pani Ani Szumotalskiej za skontaktowanie „Pszczółek” z tak miłym i ciekawym gościem.

M. Czerwonka

 


Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.