Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

I Chojeńska Paraolimpiada

olimp 1Dnia 23.05.2019r. nasze przedszkole zorganizowało I Chojeńską Paraolimpiadę. Udział w niej wzięli podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnie, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Goszkowie, dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie oraz dzieci z grupy ,,Krasnale”. Wśród zaproszonych gości była pani Dyrektor Administracji Szkół i Infrastruktury Społecznej w Chojnie Weronika Kotlińska, pani Dyrektor Bajkowego Przedszkola Dorota Stelmach oraz wielokrotny mistrz Polski, Europy i Świata pan Wojciech Strelczuk. Przed konkurencjami mieliśmy wspaniałą rozgrzewkę, którą poprowadziła pani Paulina Radke założycielka nowo otwartego Dream Fit w Chojnie. Po rozgrzewce zawodnicy przystąpili do konkurencji, takich jak: bieg z piłką, bieg z paletką i lotką, slalom z dużą piłką, tor przeszkód, itp. Atmosfera podczas zawodów była bardzo gorąca. Naszą olimpiadę uświetnił występ grupy karate, której trenerem jest pan Tomasz Gibowski, a do której należą też nasi przedszkolacy. Dużo oklasków zdobyła też grupa Muchomorków za swój występ taneczny. Ponieważ podczas zawodów walka była wyrównana wszystkie drużyny zdobyły pierwsze miejsce, otrzymały złote medale i statuetki. Po sportowych zmaganiach na uczestników czekały kiełbaski i słodki poczęstunek, za który dziękujemy panu Andrzejowi Stelmachowi. W tym miejscu dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że ta paraolimpiada na długo zostanie w naszych sercach. Do zobaczenia za rok!!!                                         

M. Okońska,

E. Myszogląd

 

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.