Biedroneczki w Parku Dinozaurów

dinusie24 maja 2019r. ,,Biedronki" wraz z Rodzicami wybrały się na wycieczkę do Nowin Wielkich do Parku Dinozaurów. Przedszkolaki z pomocą panią przewodnik zwiedzały ścieżkę, na której mogły zobaczyć dinozaury z różnych epok, z uwagą słuchały ciekawostek związanych z tymi pradawnymi zwierzętami. Chętnie zadawały pytania pogłębiając swoją wiedzę. Kolejną atrakcją były warsztaty edukacyjna, na której oglądały bajkę oraz malowały skamieliny, które mogły zabrać do domu na pamiątkę. ,,Biedroneczki" pamiętały również o zbliżającym się Święcie Mamy i w związku z tym przygotowały ukochanym mamom niespodziankę. Śpiewały piosenki, tańczyły taniec oraz wręczyły mamusiom upominki. Po występie był czas na odpoczynek. Dzieci spędziły go bawiąc się z rówieśnikami na placu zabaw. Był to miło spędzony czas z Rodzicami.

I. Podyma