Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień rodziny w Smerfach

rodzina31 maja 2019 roku grupa IV uroczyście obchodziła Dzień Rodziny. O godzinie 13.30 sala zapełniła się miłymi gośćmi. Dzieci prezentowały talenty śpiewając piosenki, recytując wiersze i wykonując różne tańce . Wszystko dla swoich rodziców. Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki wykonały taniec z pomponami do piosenki „Holidays”. Następnie wspaniali artyści wręczyli gościom własnoręcznie wykonane prezenty i złożyli najserdeczniejsze życzenia. Wielką atrakcją okazały się konkursy i zawody, w których brali udział także rodzice. To wyjątkowe święto było okazją do bliższego poznania oraz do wyrażenia podziękowania za trud Rodziców jaki włożyli w wychowanie swoich pociech.

D. Grabowska

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.