Dzień rodziny w Smerfach

rodzina31 maja 2019 roku grupa IV uroczyście obchodziła Dzień Rodziny. O godzinie 13.30 sala zapełniła się miłymi gośćmi. Dzieci prezentowały talenty śpiewając piosenki, recytując wiersze i wykonując różne tańce . Wszystko dla swoich rodziców. Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki wykonały taniec z pomponami do piosenki „Holidays”. Następnie wspaniali artyści wręczyli gościom własnoręcznie wykonane prezenty i złożyli najserdeczniejsze życzenia. Wielką atrakcją okazały się konkursy i zawody, w których brali udział także rodzice. To wyjątkowe święto było okazją do bliższego poznania oraz do wyrażenia podziękowania za trud Rodziców jaki włożyli w wychowanie swoich pociech.

D. Grabowska