Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Misiaki w Majalandzie

Maja30 maja 2019r. przedszkolaki z grupy Misie wybrały się do Kownat, gdzie znajduje się wspaniały parku rozrywki „Majaland”. Pod czujnym okiem rodziców dzieci bawiły się do woli w bajkowej scenerii jeżdżąc na karuzelach, kolejkach, zjeżdżalniach, rollercoasterach i tym podobnych atrakcjach w doborowym towarzystwie Pszczółki Mai i Gucia. Większość atrakcji znajduje się w ogromnej hali i nawiązuje do przygód rezolutnej Pszczółki Mai i jej przyjaciół, ale na zewnątrz jest również mnóstwo atrakcji dla wszystkich. Po kilku godzinach zabawy, zmęczeni ale w bardzo dobrym nastroju wróciliśmy do przedszkola. Wszyscy mamy nadzieję, że kiedyś odwiedzimy to miejsce raz jeszcze.

S. Cedro

K. Figórek  

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.