Misiaki w Majalandzie

Maja30 maja 2019r. przedszkolaki z grupy Misie wybrały się do Kownat, gdzie znajduje się wspaniały parku rozrywki „Majaland”. Pod czujnym okiem rodziców dzieci bawiły się do woli w bajkowej scenerii jeżdżąc na karuzelach, kolejkach, zjeżdżalniach, rollercoasterach i tym podobnych atrakcjach w doborowym towarzystwie Pszczółki Mai i Gucia. Większość atrakcji znajduje się w ogromnej hali i nawiązuje do przygód rezolutnej Pszczółki Mai i jej przyjaciół, ale na zewnątrz jest również mnóstwo atrakcji dla wszystkich. Po kilku godzinach zabawy, zmęczeni ale w bardzo dobrym nastroju wróciliśmy do przedszkola. Wszyscy mamy nadzieję, że kiedyś odwiedzimy to miejsce raz jeszcze.

S. Cedro

K. Figórek