Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień rodziny w grupie VII Pszczółki

mamaW grupie „Pszczółki” przygotowania do święta Rodziny trwały cały tydzień. Dzieci dla swoich najbliższych uczyły się śpiewać, tańczyć i recytować wiesze. Własnoręcznie przygotowały prezenty i wykonały portrety swoich rodziców. Aż wreszcie … 30 maja o godzinie 15.15 sala „Pszczółek” zapełniła się wyjątkowymi gośćmi - Rodzicami. Po występach i wręczeniu upominków goście zostali zaproszeni do rozpoznanie siebie na portretach i wspólnej zabawy Jak co roku w Dzień Rodziny były łzy wzruszenia ale także i mnóstwo zabawy i śmiechu!

M. Czerwonka

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.