Urodziny przedszkola

zakres dziDnia 29.05.2019r. z okazji urodzin przedszkola odbył się pochód ulicami miasta. Dzieci, przepięknie przebrane za bohaterów bajek paradowały tanecznym krokiem przy dźwiękach muzyki pochodzącej z bajek. Przedszkolaki śpiewały piosenkę o pszczółce Mai, o Gumisiach, o Misiu Uszatku, itp. Wielu ludzi zatrzymywało się na chodniku bądź w aucie i przenosiło się w świat dziecinnych lat. Niektórzy pozdrawiali nas machając, a inni wręczali np. kwiaty, które ozdabiają teraz nasze przedszkolu. Po południu natomiast odbyły się konkurencje sportowo-rekreacyjne dla naszych milusińskich. Dzieci brały udział w poszukiwaniu skarbów, w wędkowaniu, każdy mógł spróbować sił jako strażak Sam albo namalować kredą postaci bajkowe. Był też tor przeszkód, którego pokonanie sprawiało dzieciom dużo radości. Na zakończenie konkurencji każde dziecko otrzymało drobny upominek. Ten dzień dostarczył dzieciom dużo wrażeń i emocji. Już nie możemy doczekać się kolejnych urodzin.

M. Okońska

E. Myszogląd