Urodzinowe spotkanie z Andzią Kuleczką

palhacoPodczas tegorocznych "urodzin" naszego przedszkola, które nazwaliśmy Bajkowym Tygodniem zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla przedszkolaków. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy w poniedziałek 27 maja 2019 r. Program artystyczny poprowadzili Klauni: Andzia Kuleczka i Dziczek. Dzięki Nim wszyscy uczestniczyliśmy w "Pirackiej przygodzie w Klaunolandii". Było szukanie skarbów, przeprawa przez Falujące Morze, bitwa na kulki, łowienie groźnych ryb dla pirata Barbarossy. Skarb był bardzo blisko - wystarczyło tylko przejść przez tunel, a na jego końcu stała skrzynia pełna skarbów! Andzia i Dziczek nie mieli już żadnych wątpliwości, że nadajemy się na Piratów. Dokonali więc pasowania na Pirata i wręczyli wszystkim uczestnikom zabawy Certyfikat Zdobycia Skarbu! W nagrodę za pomoc w odnalezieniu skarbu piratów, klaun Andzia Kuleczka zaprosiła dzieci do wspólnej.

S. Cedro