Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Urodzinowe spotkanie z Andzią Kuleczką

palhacoPodczas tegorocznych "urodzin" naszego przedszkola, które nazwaliśmy Bajkowym Tygodniem zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla przedszkolaków. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy w poniedziałek 27 maja 2019 r. Program artystyczny poprowadzili Klauni: Andzia Kuleczka i Dziczek. Dzięki Nim wszyscy uczestniczyliśmy w "Pirackiej przygodzie w Klaunolandii". Było szukanie skarbów, przeprawa przez Falujące Morze, bitwa na kulki, łowienie groźnych ryb dla pirata Barbarossy. Skarb był bardzo blisko - wystarczyło tylko przejść przez tunel, a na jego końcu stała skrzynia pełna skarbów! Andzia i Dziczek nie mieli już żadnych wątpliwości, że nadajemy się na Piratów. Dokonali więc pasowania na Pirata i wręczyli wszystkim uczestnikom zabawy Certyfikat Zdobycia Skarbu! W nagrodę za pomoc w odnalezieniu skarbu piratów, klaun Andzia Kuleczka zaprosiła dzieci do wspólnej.

S. Cedro

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.