Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Smerfny Dzień Dziecka

dzieciPoczątek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również dzieci z grupy „Smerfy” z radością świętowały swój dzień − Dzień Dziecka − na zabawie zorganizowanej przez pana Mieczysława Trygub z firmy „WIEKU”. Spotkanie odbyło się 30 maja 2019 roku na terenie CPN „CIRCLE K Ekspress”. Tego dnia dzieci rysowały kredą ozdabiając swoimi rysunkami chodnik, grały w klasy, miały możliwość pomalowania twarzy. Na zakończenie zabawy każde dziecko otrzymało prezent, lody a dla grupy ufundowany został sprzęt do karaoke.

 

D. Grabowska

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.