Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Rodzinne spotkanie w Misiach

 Mamo, tato dziś wszystkie dzieci
Niosą dla was życzeń bukiecik
Niech te kwiatuszki powiedzą same
Jak bardzo Was kochamy

 

miś i kwiaty„Kochanym Rodzicom”  – pod takim tytułem 5 czerwca 2019 roku odbyło się radosne spotkanie dzieci i rodziców z grupy Misie. Wszystkie dzieci z bijącym sercem i wypiekami na twarzy recytowały wiersze, śpiewały piosenki i przedstawiły bajkę na podstawie wiersza J. Brzechwy pt. „Żuk”, a także zatańczyły poleczkę. Licznie przybyli rodzice z podziwem i wzruszeniem oklaskiwali swe pociechy. Ostatnim punktem programu miało być odśpiewanie przez dzieci „Sto lat” i wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych kwiatków, ale okazało się, że to jeszcze nie koniec. Rodzice (postanowili troszkę za namową nauczycielek) przygotować niespodziankę dla swoich dzieci. W kilka minut przebrali się w odpowiednie „kostiumy” i przygotowali przedstawienie pt. „Rzepka”, które w dość humorystyczny sposób zaprezentowali na scenie. Brawom nie było końca ! Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za wspólnie spędzone popołudnie.

S. Cedro

K. Figórek

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.