Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Pszczółki w Majalandzie

pszcz - moniaDnia 12 czerwca 2019 r. dzieci z grupy „Pszczółki” razem z rodzicami odwiedziły „Majaland” – jeden z największych parków rozrywki w Polsce, mieszczący się w Kownatach. Od progu witała nas główna bohaterka – Pszczółka Maja. Atrakcji było mnóstwo, wśród nich warto wymienić Plac Zabaw Mai, zjeżdżalnię Super Ślizg oraz niezwykłe rowery Szkoły Latania. Były też przejażdżki statkami Wikingów i Karuzela Żabek. Na zewnątrz budynku dzieci mogły popróbować jazdy autami na niemalże prawdziwej jezdni w Miasteczku Ruchu Drogowego. Największą frajdą w ten upalny dzień okazały się fontanny. Pobyt w „Majalandzie” dostarczył wszystkim wiele radości.

M. Czerwonka

 

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.