Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Owocowe pyszności w Stokrotkach

owoce- moniaPodczas pobytu dzieci w przedszkolu staramy się zachęcać przedszkolaki do spożywania zdrowych potraw. Pierwszy tydzień października obfitował w zajęcia, podczas których mówiliśmy dużo o tym jak ważne dla naszego organizmu i zdrowia jest spożywanie owoców. Dzieci oglądały owoce, zapoznały się z ich budową, dowiedziały się z jakiego drzewa pochodzą oraz jakie witaminy zawierają. Dzieci samodzielnie wykonały pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe oraz owocowy sok. Przedszkolakom bardzo smakowały własnoręcznie zrobione potrawy. Aż miło było patrzeć jak je zajadają.

E. Myszogląd

E. Kozłowska

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.