Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka Misiaków

endy30 września 2019r. dzieci z grupy Misie przybyły do przedszkola z wielką ochotą, ponieważ właśnie w tym dniu zaplanowana była wycieczka (razem z rodzicami) do ZOO w Eberswalde. Niestety pogoda spłatała nam niezłego figla – było bardzo wietrznie i mokro – więc musieliśmy szybko zmienić nasze plany. Wspólnie z dziećmi i rodzicami postanowiliśmy pojechać do kina w Szczecinie na film „Angry Birds 2”. Celem wycieczki do kina było nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie, stwarzanie sytuacji aktywizujących procesy myślowe – rozumienie wartości takich jak: dobro, prawda, przyjaźń. To wszystko znaleźć można było w oglądanym filmie, w relacjach między nielotami Angry Birds oraz sprytnymi Zielonymi Świnkami. Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Misiaki i rodzice (chyba) byli zachwyceni. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wyjazdy z przedszkolakami mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że to nie koniec atrakcji. Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy był park rozrywki PowerLand. Dzieci spędziły tam czas korzystając z szybkiej tyrolki, ekstra odbijających trampolin, głębokiego basenu z gąbkami, małpiego gaju pełnego przeszkód i wyzwań. Po prostu w parku rozrywki nie było nudy !!! Mimo pochmurnego dnia spędziliśmy miło czas, a do ZOO wybierzemy się innym razem.

S. Cedro

K. Figórek

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.