Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Biedronki z wizytą w OSP

 

strażakDnia 03.10.2019r. dzieci z grupy ,,Biedronki" na zaproszenia Pana Daniela Kałużniaka - tatusia naszego Bartka, wybrały się do remizy OSP w Chojnie. Przed wycieczką dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się w czasie drogi do straży pożarnej oraz zasady właściwego zachowania się w remizie. Dzięki życzliwości strażaków mogliśmy oglądać i dotykać wozy strażackie oraz sprzęt pożarniczy, strój strażacki, przymierzaliśmy kaski. Pokazano nam również inne akcesoria: walkie-talkie, latarki, butle tlenowe. Z ogromną uwagą i zaciekawieniem dzieci wysłuchały opowiadania o trudnej, odpowiedzialnej, bardzo niebezpiecznej pracy strażaków. Podczas rozmowy o bezpieczeństwie dzieci utrwaliły sobie numery alarmowe, zadawały również pytania dotyczące pracy strażaków. ,,Biedronki" dostały słodycze i kolorowankę strażaka, którą z ogromnym zaangażowaniem malowały w przedszkolu. Wdzięczni za wizytę i ciekawą przygodę ze strażą dzieci zaśpiewały piosenkę. Serdecznie dziękujemy Panu Danielowi za przeprowadzenie tak ciekawego zajęcia i odprowadzenie nas do przedszkola.

I. Podyma

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.