Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Wizyta strażaka

strażakW ramach programu profilaktycznego ,,Poznajemy Lokalne Środowisko" w dniu 09.10.2019r. gościł w naszej grupie strażak Daniel Kałużniak. Pan Daniel jest zawodowym strażakiem w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie, działa również w Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie. Na co dzień prowadzi zajęcia strażackie dla najmłodszych w naszym regionie. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, że praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale rówinież na udzielaniu pomocy ludziom podczas powodzi i wypadków. Krasnale poznały sprzęt niezbędny w pracy każdego strażaka. Dowiedziały się do czego potrzebny jest miedzy innymi radiotelefon, czujnik bezruchu, czy hełm. Miały możliwość uruchomienia ręcznej syreny strażackiej. Pan Daniel wspólnie z dziećmi utrwalał poznane wcześniej nazwy poprzez zabawę ,,Co się schowało". Na zakończenie każde z dzieci mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w stroju strażackim. To była super lekcja, za którą Panu Danielowi serdecznie dziękujemy.

M. Okońska
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.