Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Sok pomarańczowy

or - jolkaDzieci z grupy ,,Motylki” wiedzą, że aby być zdrowym trzeba się dobrze dożywiać, a najwięcej witamin mają owoce i warzywa. Myśląc o pysznych witaminkach 04.10.2019r. ,,Motylki” postanowiły sprawdzić jak wyczarować pyszny sok z pomarańczy bez dodatku cukrów i konserwantów. Zanim przystąpiliśmy do pracy przedszkolaki zapoznały się z urządzeniem do wyciskania soku, z jego działaniem oraz zasadami jakie obowiązują podczas dalszej pracy. Następnie dzieci z niewielką pomocą nauczyciela wyciskały sok. Po skończonej pracy delektowały się własnoręcznie wyciśniętym sokiem z pomarańczy.

A. Brzoska

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.