Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka na Cmentarz Wojenny

znicz izaW dniu 30 października 2019 roku w ramach zakończonej akcji pt. „Znicz Pamięci” przedszkolaki z grup „Stokrotki” i „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę autokarową do Starych Łysogórek na Cmentarz Wojenny 1 Armii Wojska Polskiego, celem uczczenia pamięci zmarłych. Przedszkolaki mogły w ciszy, zadumie, posłuchać opowieści wychowawcy na temat przeszłości naszej ojczyzny, zapalić lampki przed tablicą nagrobkową, upamiętniającą Żołnierzy poległych. Dzieci pokazały, że wiedzą jak należy zachować się w takim miejscu. Po wyjściu z cmentarza udaliśmy się do Muzeum Pamiątek 1 Armii Wojska Polskiego. Przedszkolaki zwiedziły ekspozycje muzealne i zapoznały się ze znajdującymi się na niej eksponatami. Na zakończenie wycieczki dzieci miały okazję zobaczyć stojący przed muzeum pomnik- czołg, który przejechał prawie cały szlak bojowy. Zadowoleni i przepełnieni nową wiedzą wróciliśmy do przedszkola.

E. Kozłowska


 


 

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.