Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Warsztaty - Jesienne cudaki

Dnia 25-go października 2019 roku, w wyniku wieloletniej współpracy, grupę Krasnale odwiedzili podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie. Wizyta ta była nowym doświadczeniem dla naszych małych Krasnali, dlatego spotkanie rozpoczęliśmy od przedstawienia się wszystkich uczestników oraz wspólnych zabaw integracyjnych, w celu bliższego poznania się. Następnie Pani Ewa zrobiła wprowadzenie do tematu, zadając pytania dotyczące zmian jesienią w przyrodzie i już można było podzielić naszych milusińskich na mieszane grupy i przystąpić do warsztatów pt. „Jesienne cudaki”. Dzieci pracowały w trzech zespołach, gdzie każdy z nich otrzymał zadanie do wykonania z różnorodnego materiału przyrodniczego. Pierwsza grupa tworzyła jeże z masy solnej oraz ziarenek słonecznika, goździków i ziela angielskiego, druga wykonała muchomory z kolorowego papieru i waty, natomiast trzecia stworzyła gąsienice z kolorowych, jesiennych liści. Wszystkie nasze „Jesienne cudaki” zostały umieszczony na blacie wyłożonym mchem, co pozwoliło stworzyć piękną jesienną makietę lasu. Zajęcia zakończyły się pamiątkowym zdjęciem, a Krasnale zaprosiły naszych gości do wspólnej zabawy zabawkami z naszej sali.

M. Worona-Kuras
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.