Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

#SzkołaDoHymnu

c -sabaW piątek, 8 listopada 2019 r. Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie dołączyło do akcji #SzkołaDoHymnu. Punktualnie o godzinie 11:11 dzieci, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni zaśpiewali hymn Polski - Mazurka Dąbrowskiego. To kontynuacja organizowanej w ubiegłym roku, na stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę, akcji "Rekord dla Niepodległej" - tym razem pod hasłem "Szkoła do Hymnu". Cała społeczność przedszkolna tego dnia była ubrana na apelowo, a do białych bluzek przypięte były kotyliony w barwach narodowych.

J. Zalewska


Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.