Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Opowieść wigilijna dla babci i dziadka

babuniaW kalendarzu jest wiele ważnych świąt, ale wszyscy wiemy, że 21 i 22 stycznia to dni wyjątkowo dla nas szczególne. Jest to czas, w którym możemy wyrazić wdzięczność naszym Babciom i Dziadkom m. in. za ich obecność, pomoc, opiekę, miłość, hojność czy poświęcony czas. Krasnale również wiedzą, że tym wyjątkowym osobą należą się podziękowania dlatego dnia 21 stycznia 2020 r. w naszej grupie została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Obchody rozpoczęliśmy od pokazu przedstawienia pt. „Opowieść wigilijna”, gdzie dzieci wcieliły się w rolę aktorów prezentując przepiękne, nastrojowe i wzruszające sceny. Następnie nauczycielki zaprosiły wszystkich do obejrzenia drugiej części artystycznej, podczas której dzieci dokonały pokazu swoich talentów muzycznych i recytatorskich, składając życzenia i śpiewając piosenki dedykowane Babciom i Dziadkom. Po zakończeniu części artystycznej Krasnale pięknie i głośno odśpiewały „Sto lat”, na salę wjechał przepiękny i kolorowy tort, a dzieci udały się do stolików, aby wraz ze swoimi dziadkami móc integrować się i wzmacniać więzi rodzinne podczas wspólnego poczęstunku. Kiedy już zszedł stres związany z występami, a brzuszki były pełne od tortu i owoców, można było oddać się zabawie i przyjemności, dlatego wszystkie Krasnale oraz chętne Babcie i Dziadkowie wzięli udział w konkursach przygotowanych przez nauczycielki. Uroczystość zakończyło wręczenie naszym gościom własnoręcznie zrobionych przez dzieci upominków. Wszyscy świetnie się bawili, a na twarzach dzieci, Babć oraz Dziadków widać było zadowolenie i wzruszenie towarzyszące obchodom tych wyjątkowych i szczególnych świąt.

M. Worona-Kuras
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.