Dzień Babci i Dziadziusia w Motylkach

A 1111Dnia 22.01.2020r. dzieci z grupy ,,Motylki” gościły swoje Babcie i Dziadków. Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny: recytowały wierszyki adresowane dziadkom, śpiewały piosenki oraz przedstawiały jasełka. W przygotowanym występie wyraziły swoją miłość do dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a przybyli goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Niejednej Babci i Dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie ,,Motylki” wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom samodzielnie przygotowane upominki (krawaty oraz koszyczki z kwiatami). Na zakończenie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany dla nich przez rodziców.

A. Brzoska