Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Święto Babci i Dziadziusia w Słoneczkach

babunia21 stycznia 2020r. w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu na twarzach dzieci widać było ogromną radość. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły drobne upominki dla swoich Babć i Dziadków. Przybyli goście z dumą patrzyli na występ swoich wnuków, który nagrodzili gromkimi brawami.

A. Koksanowicz

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.