Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

wazne

Zajęcia w przedszkolu zawieszone !!!

Informuję, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nie odbywają się zajęcia opiekuńczo - wychowawczew w przedszkolu. Zajęcia zawieszone są do 24 maja 2020r. Proszę o śledzenie na bieżąco informacji na naszej stronie.

Z poważaniem

Sabina Cedro

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.