Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Stworki z warzyw

jadalniaNa początku października dzieci z grupy „Motylki” podczas realizacji tematu pt. „Dary jesieni na talerzu” dowiedziały się, jak ważne dla zdrowia jest spożywanie warzyw. Wszyscy wiemy, że warzywa są bardzo smaczne i mają wiele witamin, ale przy odrobinie fantazji mogą być również bardzo zabawne. Przedszkolaki używając swojej wyobraźni „wyczarowały” niesamowite warzywne stworki, które rozbawiły wszystkich swoimi kształtami, ciekawymi włosami i śmiesznymi minami.

A. Brzoska

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.