Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Międzynarodowy projekt edukacyjny „Emocja”

emocjeGrupa „Słoneczka” w dniach 07.10.2020 – 08.10.2020 realizowała moduł I z Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Emocja”. Przedszkolaki uczyły się rozpoznawać emocje, które towarzyszą im każdego dnia. Miały możliwość przedstawienia swojego samopoczucia na „termometrze uczuć”. Poznaliśmy historię Vashti z bajki „The dot” ”, która była inspiracją do stworzenia własnych kropek przez dzieci. Zaprojektowane kropki ożyły za pomocą aplikacji Quiver. To zadanie sprawiło przedszkolakom najwięcej radości. Sporo emocji mieliśmy również przy nauce kilku słów z języka migowego. Nauczyliśmy się migać takie zwroty jak: dzień dobry, dziękuję, przepraszam, do widzenia. Wspólnie się bawiliśmy i malowaliśmy dużą kropkę odbijając rączki i paluszki. Już z wielką ciekawością oczekujemy na kolejne zadania … .

M. Bigus


Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.