Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Akcja przyrodnicza – Sadzimy krokusy

krokusyDnia 9 października 2020 r. dzieci z grup „Stokrotki” i „Słoneczka” w ramach akcji przyrodniczej „Sadzimy krokusy” wcieliły się w rolę małych ogrodników, zasadziły cebulki kwiatowe w ogrodzie przedszkolnym. Dokładnie i rzetelnie wykonały swoją pracę – tak aby wiosną zobaczyć jej efekty w postaci pięknego krokusowego dywanu, ale już dziś sadzenie krokusów sprawiło im wiele radości.

E. Kozłowska

E. Koniecka

 


Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.