Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień ziemniaka w Motylkach

ziemniaczekJesień to czas zbiorów plonów z pól, działek i ogrodów. Piękna polska złota jesień zainspirowała ,,Motylki” do wspólnej zabawy z wykorzystaniem ziemniaków, które 15.10.2020r. obchodziły w grupie ,,Święto ziemniaka”. Była więc bajka o ziemniaku oraz konkurencje sprawnościowe takie jak: przenoszenie ziemniaka na łyżce, rzut ziemniakiem do celu, oraz ,,wykopki”. ,,Motylki” wykorzystały również ziemniaki do prac plastycznych – wykonały ziemniaczane jeże oraz ozdabiały suknie ,,Pani Jesień” pieczątkami wykonanymi z ziemniaków. Obowiązkowo dzieci próbowały ziemniaczanych potrwa. Bardzo smakowały im kopytka, pieczone ziemniaki w mundurkach, ale najbardziej frytki.

A. Brzoska


Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.