Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Pasowanie na przedszkolaka Motylka

motylek martaDnia 22.10.2020r. w grupie V odbyło się pasowanie na przedszkolaka Motylka. To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Motylki z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki . Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykazały się zręcznością i sprytem podczas wykonywania zadań sportowych. Bezbłędnie odpowiadały na pytania zawarte w ,,Teście wiedzy” oraz bawiły się przy muzyce tanecznej. Nie zabrakło również słodkości. Motylkom bardzo smakował jabłecznik, torcik z galaretką i owoce. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy pasowany przedszkolak otrzymał dyplom.

M. Brzoska

A. Brzoska

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.