Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Akcja charytatywna

pla dW miesiącu październiku w Bajkowym Przedszkolu Miejskim w Chojnie przy zaangażowaniu dzieci i ich rodziców odbyła się zbiórka artykułów piśmienniczych na rzecz dzieci leczących się w Szpitalu Klinicznym nr 1 przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie (w Klinice Chirurgii Dziecięcej i Onkologicznej, Urologii i Chirurgii Ręki). Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy okazali wielkie serce i nie zostali obojętni wobec chorych dzieci. Dzięki Waszej hojności udało się zgromadzić dużą ilość: pisaków, kredek, plasteliny, farb, kartek, kolorowanek, wycinanek itp. Wszystkie dary zostały spakowane i 14.11.2020r przekazane na ręce personelu szpitala.

Koordynatorki akcji:

A. Brzoska

M. Brzoska

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.