Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Piękna nasza Polska cała

PolskaW dniach od 09.11 do 13.11 w grupie Krasnale realizowaliśmy jeden z projektów ,,PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”. Przez cały tydzień dzieci uczestniczyły w porankach patriotycznych o różnej tematyce związanej z Polską. Dzięki aktywnym zajęciom Krasnale stworzyły kącik patriotyczny, poznały postacie historyczne mające duży wpływ na losy naszej ojczyzny, wyruszyły w Polskę do ciekawych miejsc, wysłuchały przedstawienia o Smoku Wawelskim. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich zaproponowanych zadaniach i odpowiadały na pytania.

M. Okońska

  
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.