Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Międzynarodowy projekt czytelniczy w Żabkach

pierwszakiDnia 20 listopada 2020r. dzieci z grupy Żabki uczestniczyły w zajęciach warsztatowych „Mały człowiek duża sprawa, mały człowiek ma swe prawa!” Tego dnia dzieci poprzez zabawę przypomniały sobie i utrwaliły przysługujące im prawa. Uświadomiły sobie także, że oprócz praw mają również obowiązki. Temat praw dziecka okazał się bardzo interesujący i pobudził Żabki do dużej aktywności. Dzieci z uwagą wysłuchały wiersza M. Brykczyńskiego „O prawach dziecka”. Bardzo szczegółowo zapamiętały, jakie prawa im przysługują i długo dyskutowały na ten temat. Aktywnie uczestniczyły w opowieści ruchowej „Podróż do krainy Praw dziecka”. Poznały również nazwy organizacji i osób, do których mogą zwrócić się o pomoc w przypadku łamania ich praw. Najwięcej radości sprawiły dzieciom zajęcia plastyczne, gdzie mogły malować na folii rozwiniętej wokół stolików. Nowo poznana technika bardzo się dzieciom spodobała i mogły do woli puścić wodze swojej fantazji. Malowały swoje prawa do miłości, radości i zabawy. Od dzisiaj Żabki na pewno będą umiały korzystać ze swoich praw, dostrzegać potrzeby innych, a także akceptować odmienność innych ludzi.

A. Stelmach

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.