Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Mikołajki 2020

ewa i ewaWizyta Św. Mikołaja w naszym Przedszkolu to jedno z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci spotkań w ciągu całego roku. Wszyscy przygotowują się do tego dnia bardzo starannie. Dzieci uczą się wierszyków i piosenek o Mikołaju, reniferach, saniach wypełnionych prezentami itp. We wszystkich grupach można dostrzec ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Kolejnym ważnym elementem przygotowań jest dekoracja sal, korytarza czy szatni w przedszkolu, a także  wejścia do budynku. Kiedy wszystko było już gotowe wszyscy nasłuchiwali znajomych dzwonków i stało się - w poniedziałek, 7 grudnia 2020r. po śniadaniu każda z grup mogła spotkać się z wyjątkowymi Gościem. Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Wszystkie dzieci bardzo mocno przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność lub obawę – jednak trwało to tylko chwilę, gdyż Mikołaj dla każdego miał dużo ciepłych i miłych słów. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć.  Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła mnóstwo pozytywnych emocji. Wszystkie przedszkolaki, i te małe i te duże, serdecznie dziękują Świętemu Mikołajowi ( czytaj: Radzie Rodziców) za wspaniałe prezenty. Do zobaczenia za rok.

S. Cedro

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.