Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Szlachetna Paczka 2020

prezentW tym roku nasze przedszkole, po raz piąty, wzięło udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej ,,Szlachetna Paczka”. Jest to akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA.  Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy najbardziej potrzebującym – by ta pomoc była skuteczna, konkretna i sensowna. W tegorocznej edycji nasze przedszkole objęło pomocą panią Ewę- samotną emerytkę, lat 88, w trudnej sytuacji materialnej. Zebraliśmy nie tylko produkty konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły chemiczne, ale również odzież, obuwie, artykuły do wyposażenia mieszkania: koce, ręczniki, kołdry, pościel, garnki a także lodówkę. Ponadto, z zebranych funduszy udało nam się zakupić tonę węgla , dodatkowe ubranie i artykuły spożywcze na nadchodzące święta. W czasie trwania tegorocznej akcji „Szlachetnej Paczki” zebraliśmy również pieniążki w kwocie 2282 zł, za które kupiliśmy lodówkę, węgiel dodatkowo artykuły spożywcze i ubranie. Zebrane dary dla rodziny trafiły w sobotę 12 GRUDNIA 2020R. do magazynu ,,Szlachetnej Paczki” i już tego samego dnia, w sobotę, po południu trafiły do pani Ewy. Z rozmowy z wolontariuszką dowiedziałam się, że pani Ewa była zachwycona prezentami, ich ilością oraz ze wzruszeniem oglądała kartkę świąteczną z logo naszego przedszkola oraz rysunki, które namalowały specjalnie dla niej dzieci z grupy ,,Krasnale”. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania dzieciom, rodzicom naszych przedszkolaków, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej Tym wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”. Dziękujemy bardzo za Państwa hojność, życzliwość i wsparcie. Pamiętajmy, że DOBRO POWRACA.

Koordynatorki akcji:

E. Myszoglad i M. Okońska


Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.