Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Wigilia w Stokrotkach

aniołekW dniu 18 grudnia 2020r. w grupie „Stokrotki” odbyła się uroczystość wigilijna. Na początku dzieci wysłuchały utworu pt. „Wigilijna opowieść”, a następnie śpiewały, znane im, kolędy. Potem każde dziecko otrzymało opłatek i przy dźwiękach kolęd składały sobie świąteczne życzenia. Następnie dzieci przeszły do stolików, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek. Po skonsumowaniu słodkości wyszły na korytarz, aby sprawdzić, czy pod choinką są prezenty. Wszyscy bardzo się ucieszyli na widok niespodzianki, radości nie było końca. W czasie całej uroczystości panował radosny i świąteczny nastrój. Dzieciom bardzo podobała się cała uroczystość i na pewno długo pozostanie im w pamięci.

 

E. Koniecka

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.