Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Wigilijne spotkanie w grupie Misie

Na niebie pierwsza gwiazda

Ogłasza nam nowinę

Że czas zasiąść do stołu

I rozpocząć Wigilię

chchOczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, a grudzień w przedszkolu ma wymiar nieco inny, niż w pozostałe miesiące roku. Tematyka poruszana na zajęciach, związana z Gwiazdką i Świętami Bożego Narodzenia powoduje, że wszyscy czujemy się jakoś dziwnie tajemniczo i bajecznie, a jednocześnie jesteśmy lepsi, wrażliwsi, no i chyba szczęśliwsi niż zwykle. Misiaki również poczuły ten niezwykły czar i z zaangażowaniem zaczęły przygotowania do świat - ubierały choinkę, starały się samodzielnie przygotować drobne upominki dla swoich rodziców, chętnie uczyły się kolęd i pastorałek. Aż nadszedł długo oczekiwany dzień (18 grudnia 2020 r.), kiedy to w naszej grupie odbyło się spotkanie przedświąteczne – wigilia. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola elegancko ubrane, z małą pomocą, nakryły do stołu i zajęły miejsca przy świątecznym stole. Nasze świętowanie rozpoczęło się od podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń, następnie przedszkolaki próbowały wigilijne potrawy przygotowane przez rodziców. W trakcie wigilii zdarzyła się rzecz niezwykła - kilkukrotnie usłyszeliśmy dzwonki Świętego Mikołaja. Wobec tego, z wielkim zapałem, zaczęliśmy poszukiwania gościa po całym przedszkolu. Kochany Mikołaj zostawił mnóstwo "grupowych" prezentów, w różnych miejscach, nawet na zewnątrz. Wracając do naszej sali, ujrzeliśmy także pod choinką ogrom prezentów dla każdego. Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi (i nie tylko) za wspaniałe niespodzianki.

S. Cedro

M. Podleśna


Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.