Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Wigilia w Biedronkach

bombkiWigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Przeżywamy go uroczyście w domach i w naszej ,,biedronkowej rodzinie''. Każdego roku dzieci poznają tradycje i zwyczaje świąteczne. Uczestniczą w przygotowaniach: pomagają w dekorowaniu choinki, pieką pierniki, robią prezenty dla najbliższych, uczą się kolęd i pastorałek. W dzień naszej Wigilii 18.12.2020r. panowała radosna atmosfera: świąteczne dekoracje, dzieci w galowych strojach, stół nakryty białym obrusem, pod choinką prezenty. Wszyscy podzielili się opłatkiem składając sobie bożonarodzeniowe życzenia. Potem zasiedli przy odświętnie nakrytych stołach. Podczas wspólnego posiłku cichutko brzmiały kolędy. Był to czas serdeczności, wzmacniania więzi między dziećmi.

E.Krysiak

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.