Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Wigilia w grupie Motylki

boże narodzenieRadosny i świąteczny nastrój zapanował 16 grudnia 2020r. w grupie ,,Motylki”. W owym dniu odbyła się grupowa wigilia. Dzieci rozpoczęły świętowanie wysłuchaniem opowieści o Bożym Narodzeniu. Następnie po obejrzeniu prezentacji multimedialnej pt. ,,Zwyczaje i tradycje Bożonarodzeniowe” przygotowały stoły pamiętając o sianku pod obrusem i wolnym miejscu przy stole. Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do stołów i wspólnie kolędowali.

A. Brzoska


Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.