Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Motylkowe pierniczki

pierniki - ewa7.12.202r. – piękny wystrój i muzyka przypomniały, że to jest właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola. Od samego rana w sali ,,Motylków” panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Tegoż samego dnia ,,Motylki” własnoręcznie ozdabiały upieczone pierniczki. Oczywiście nie mogły się powstrzymać przed skosztowaniem pierwszego ozdobionego przez siebie pierniczka, jednak kolejne pierniczki powstały z myślą o najbliższych.

A. Brzoska

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.