Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Wigilia w Smerfach

dddddBoże Narodzenie to czas magiczny, radosny, czas pełen zadumy, refleksji i rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował również w naszej grupie 21 grudnia 2020r.. Tego dnia odbyło się wigilijne spotkanie. Bożonarodzeniowy klimat dopełniły okolicznościowe dekoracje, lampki, choinka oraz odświętnie nakryty stół z poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Podniosłym momentem był krótki program artystyczny pt. „Wigilia w lesie” w wykonaniu „Smerfów”. Dzieci z zaangażowaniem wystąpiły przed zaproszonymi gośćmi. Po występach wspólnie kolędowały, składały sobie życzenia. Następnie przeszły do stolików, gdzie czekał na nie słodki poczęstunek. Oczywiście nie zabrakło prezentów pod lśniącą choinką.

J. Zalewska

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.