Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Wigilijne spotkanie w Słoneczkach

eeeeeDzień 17.12.2020r był dniem wprowadzającym dzieci w świąteczny nastrój. W tym dniu dzieci zapoznały się z historią Bożego Narodzenia. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy i składaliśmy życzenia. Podzieliliśmy się opłatkiem i usiedliśmy do stołu świątecznie przystrojonego i zastawionego pysznościami przygotowanymi przez rodziców. Następnie dzieci otrzymały prezenty, które Mikołaj zostawił pod choinką. Radości dzieci była wielka. Później wspólnie bawiliśmy się w świąteczne zabawy i śpiewaliśmy piosenki. Atmosfera świąt nie opuszczała nas przez cały dzień.

M. Bigus

A. Koksanowicz

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.